Parami do nieba


Z. Nosowski; małżeńska droga świętości

Cena z VAT: 39,90 zł
Rabat


Preloader

Autor: Zbigniew Nosowski

Wydawnictwo Wieź

Pierwsza wspólna kanonizacja pary małżeńskiej pokazuje, że rozpoczyna się nowa epoka duchowości chrześcijańskiej. Zbigniew Nosowski prezentuje nowatorską wizję uświęcenia poprzez małżeństwo. Opisuje też świętych małżonków z dawnych wieków oraz współczesne pary – kandydatów na ołtarze. Przede wszystkim zaś ukazuje małżeństwo jako unikalne, wspólne powołanie.

To książka wyjątkowa. Nosowski przekonuje do nowej wizji świętości małżeńskiej – pokazuje, że w zwykłej codzienności małżeńskiego życia, także w więzi seksualnej, dzieją się rzeczy nadzwyczajne.
o. Ksawery Knotz, kapucyn, duszpasterz małżeństw

Książka ta pozwoliła wielu małżonkom w nowy sposób spojrzeć na swoje życie, a wielu duszpasterzom lepiej zrozumieć, czym jest powołanie chrześcijańskiego małżeństwa. Dziś nie można już mówić o małżeństwie, nie znając „Parami do nieba”.
ks. dr Szymon Stułkowski, sekretarz Komisji Duszpasterstwa przy Konferencji Episkopatu Polski

Czytam tę książkę i myślę: nareszcie, nareszcie. Nareszcie ciało i seks przestają być brudne i niegodne chrześcijanina… Nareszcie miłość do Boga nie wymaga wyrzeczenia się miłości do człowieka… Nareszcie normalnie, wszystko razem, w Jednym.
Renata Arendt-Dziurdzikowska, „Zwierciadło”

 W książce wykorzystano reprodukcje obrazów Ventzislava Piriankova.

format:  13 x 21,5 cm
stron: 352
oprawa twarda z obwolutą


Ostatnio dodane

dzpmch
Dziesięć przykazań
Cena z VAT: 9,95 zł

mmmch
Mój modlitewnik
Cena z VAT: 7,95 zł

abmch
Aniele Boży
Cena z VAT: 9,95 zł

1320080394_9788377977149_00_2
Zdrowaś Maryjo
Cena z VAT: 9,95 zł