Religijne wychowanie dzieci

Religijne_wychow_4b3a47712ead3.jpgReligijne_wychow_4b3a47712ead3.jpg

M. Guzewicz; książka ma pomóc rodzicom w podjęciu obowiązku religijnego wychowania, w szczególności przygotowania do sakramentu chrztu i Eucharystii.
Cena z VAT: 19,95 zł
Rabat


Preloader

Chrzest, Pierwsza Komunia

Autor: Mieczysław Guzewicz

Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima

Dziecko jest dla małżeństwa, rodziny wielką szansą ale i zobowiązaniem. Ufność małego dziecka nie jest nam obojętna. Odczuwamy ją, rozbudza naszą wrażliwość, przypomina o wysiłku jaki musimy podjąć, aby dobrze wychować dane nam maleństwo. Ono potrzebuje ze strony dorosłych wprowadzenia go w świat rzeczywistości nadprzyrodzonej, jest to zadanie, lecz także fascynująca przygoda.
Książka mająca pomóc rodzicom w podjęciu obowiązku religijnego wychowania, w szczególności przygotowania do sakramentu Chrztu i Eucharystii.

SPIS TREŚCI:
I Chrzest: 1. Atmosfera domu rodzinnego; 2. Przywilej i obowiązek; 3. Co jest istotą chrztu?; 4. Dlaczego udziela się chrztu niemowlętom?; 5. Wybór imienia; 6. Rodzice chrzestni; 7. Uroczystość; 8. Dalsza droga wiary;
II Uroczystość I Komunii: 1. Eucharystia celem i drogą naszego życia; 2. Rola rodziców w bezpośrednim przygotowaniu do uroczystości Pierwszej Komunii św; 3. Uroczystość; 4. Relacje dziecka z Jezusem po uroczystości.

format: 14,5 x 20,5 cm
stron: 124
oprawa miękka


Ostatnio dodane

Okładka-TGD-Uratowani
TGD "Uratowani"
Cena z VAT: 34,90 zł

TGD-Kolędy-Świata-okładka1
TGD "Kolędy Świata"
Cena z VAT: 39,90 zł

Okładka-Małe-TGD-Online-480x480
Małe TGD "Online"
Cena z VAT: 39,90 zł

Byc-tata-jak-Bog-Ojciec_www
Być tatą jak Bóg Ojciec
Cena z VAT: 31,90 zł