Jestem nikim


A. Szustak OP
Cena z VAT: 34,90 zł
Rabat


Preloader

Autor: o. Adam Szustak OP

Wydawnictwo: RTCK, 2020

Dlaczego trzeba stać się NIKIM, aby w życiu nastąpiła zmiana, która przerośnie Twoje oczekiwania? Jak zniszczyć mur zagradzający nam wejście do pełni i obfitości życia?
o. Adam po raz pierwszy dzieli się w książce obszernym Świadectwem swojego nawrócenia i pełnego zaskakujących zwrotów akcji życia, które dziś nazywa autentycznym doświadczeniem zbawienia.
W książce “Jestem Nikim” o. Adam, analizując historię starotestamentowego Jozuego, odpowiada na pytania:
Dlaczego trzeba stać się NIKIM, aby w życiu nastąpiła zmiana, która przerośnie Twoje oczekiwania?
Jak zniszczyć mur zagradzający nam wejście do pełni i obfitości życia?
Pan Bóg przez to chce postawić Cię w miejscu najbardziej dla Ciebie odpowiednim. Na potwierdzenie tez, zawartych w książce o. Adam po raz pierwszy dzieli się obszernym Świadectwem swojego nawrócenia i pełnego zaskakujących zwrotów akcji życia, które dziś nazywa autentycznym doświadczeniem zbawienia. Chcesz wiedzieć, czy można coś zrobić, aby doświadczyć Boga i Jego zbawienia – dziś, tu i teraz? Tam, gdzie jesteś!? Bóg zaprasza Cię do tego, byś w końcu podniósł oczy ku górze, do miejsca, skąd realnie może przyjść dla Ciebie pomoc. Historia Jozuego nie jest opowieścią sprzed tysięcy lat. Ona dzieje się dziś. Zbawienie może zadziać się w nas właśnie teraz. Bóg nie musi czekać, aż będziemy bardziej gotowi. On teraz chce do nas przyjść i chce powtórzyć całą tę historię. Bóg wszystko robi Słowem. Tylko tego nam potrzeba – trzeba nam spotkać się z Bogiem, by On mógł wypowiedzieć do nas Słowo, które nas wreszcie uwolni. Zrób przestrzeń dla Tego, który wszystko może zmienić jednym słowem!

format: 14 x 21 cm
stron: 200
oprawa miękka

 

 


Ostatnio dodane