Nasze korzenie


D. Seweryn
Cena z VAT: 55,00 zł
Rabat


Preloader

Autorka: Dorota Seweryn

Wydawnictwo Światło-Życie, Kraków 2019

„Nasze korzenie” to wspomnienia o ks. Franciszku Blachnickim jednej z pierwszych jego współpracownic i zarazem założycielek wspólnoty życia konsekrowanego. Barwna opowieść, zwłaszcza o początkach duszpasterskiej posługi Twórcy oazy, ukazująca jego głęboką wiarę, bezgraniczną ufność wobec Niepokalanej i całkowite powierzenie Jej siebie i wszystkich podejmowanych inicjatyw. To świadectwo życia słowem Boga na co dzień i konsekwentnego realizowania woli Bożej pomimo wielu przeciwności.

Mam nadzieję, że wreszcie w Wasze ręce trafia prawie kompletna moja opowieść o wspaniałym człowieku księdzu Franciszku Blachnickim. Książka ta nie jest żadną pracą naukową ani opracowaniem historycznym, ale jedynie moim świadectwem o tym, na co patrzy­łam, w czym uczestniczyłam i co sama słyszałam od Ojca, od jego rodzeństwa oraz od innych osób, które również spotkały go w róż­nych okolicznościach swojego życia. Pomocne okazały się też moje osobiste zapiski, które prowadziłam przez wiele lat. (D. Seweryn)

Można by już grubą księgę napisać o poszczególnych etapach i przeżyciach tej wspólnej drogi w służbie charyzmatu Wspólnoty Niepokalanej Matki Kościoła i charyzmatu Oazowego Ruchu Światło-Życie.(fragment listu ks. Franciszka Blachnickiego do Doroty Seweryn z 1984r.)

format: 14 x 20 cm
stron: 608
oprawa twarda


Ostatnio dodane

biblia-dla-kobiet-turkusowa-wersja-z-paginatorami_60acc1021fd45
Biblia dla kobiet
Cena z VAT: 99,00 zł

Paradoksy_Ewangelii_500px
Paradoksy Ewangelii
Cena z VAT: 34,90 zł

247
Owoce Ducha
Cena z VAT: 65,00 zł