Łowcy Talentów

181
500_500_productGfx_182
1833
1845

gra planszowa
Cena z VAT: 138,50 zł
Rabat


Preloader

Wydawnictwo Kościuszko, 2020

To chrześcijańska gra planszowa, stworzona z myślą o całej rodzinie, aby pomóc w jej integracji i ubogacić wspólnie spędzany czas. Dzięki ciekawej mechanice, rozgrywka stanowi świetną zabawę, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dodatkowo gra jest konkretnym narzędziem wychowawczym, które chcemy oddać w ręce wszystkich trudzących się kształtowaniem umysłów, serc i charakterów swoich podopiecznych. Łowcy Talentów - oprócz tego, że są fajną formą spędzania czasu - mają na celu przede wszystkim kształtowanie postaw dzieci:
- gotowość wyszukiwania i rozwijania drzemiących w nich talentów
- znajomość konkretnych, zaczerpniętych z codziennego życia sposobów ich rozwijania świadomość przeszkód i zagrożeń w ich osobistym rozwoju
- docenianie roli modlitwy w zmaganiu się z codziennymi przeciwnościami. 
Łowcy Talentów przeznaczeni są dla grupy od 2 do 6 graczy, tak, aby w zabawie mogła wziąć udział cała rodzina. Uczestnicy poruszają się po planszy, odwiedzając znane sobie z życia codziennego miejsca (np. muzeum, cukiernia, boisko, itp.). Rozwijają tam talenty, które decydują o tym, kto wygra rozgrywkę. Zdobyte talenty składają się też na różnego rodzaju bonusy. W tym wszystkim Graczom przeszkadzają Złe Duchy, które snując się po planszy próbują skusić bohaterów i zmniejszyć ich szansę na wygraną. Na szczęście w naszym mieście znajdują się liczne kościoły, które mogą stać się skutecznym schronieniem dla znękanych graczy oraz miejscem uzyskiwania dodatkowych "Łask". Rozgrywka zajmuje od 30 do 60 min. (w zależności od liczby graczy). 
Robert Kościuszko poleca Łowców Talentów: „ Skąd pan wiedział, że chce zostać pisarzem?” Bardzo często słyszę to pytanie. No cóż… Zaczęło się od tego, że jako nastolatek wymyślałem bajki dla mojej młodszej siostry. Już wtedy miałem ten dar, ale nie wiedziałem o tym. Musiałem go odkryć i rozwijać, aż w końcu zacząłem pisać powieści. Gra Łowcy Talentów udowodni Ci, że Ty też masz niezwykłe zdolności, o których może nigdy nie pomyślałeś. Odkryjesz je w pozornie zwykłych miejscach: w szkole, sklepie, szpitalu, skateparku, w domu kolegi lub koleżanki. Jednak jak to często bywa, w trakcie tych niesamowitych przygód będą czyhać na Ciebie rozmaite pokusy i niebezpieczeństwa. Ciemna strona mocy wciąż będzie próbowała Cię zniechęcić. Na szczęście nie jesteś sam. Jest Ktoś, kto będzie nad Tobą czuwał, pomagał w trudnych chwilach, pośród niebezpieczeństw. To co? Chcesz dołączyć do nieustraszonej drużyny Łowców Talentów? Zapraszam Cię i polecam tę grę przygodową!

Wiek: 8+


Ostatnio dodane

patrzac-szerzej-dialog-teologii-i-nauki_fc5d7c57-e04e-4131-a20e-1a4abf3bfe5f
Patrząc szerzej
Cena z VAT: 39,90 zł

9788379063284
Wykład pacierza
Cena z VAT: 32,90 zł

komentarze-biblijne-pierwszy-list-do-koryntian_6f4e30a2-bd2b-422d-83c6-179e811cc7ce
Pierwszy List do Koryntian
Cena z VAT: 54,90 zł

miriam_nadobroci-min
Miriam
Cena z VAT: 39,90 zł