Gra Wstępna DELUX

Luxury-Box-Mockup2
Bez tytułu
karty
zawartosc
zetony

Gra planszowa dla par, dla zakochanych, dla narzeczonych, dla małżeństw
Cena z VAT: 170,00 zł
Rabat


Preloader

Nowa gra autorki PYTAKÓW

Wydawnictwo Akcja Reakcja, 2020

Nie jest to gra erotyczna ale...
…jak wiadomo od rozmowy się wszystko zaczyna i może uda się rozwiązać problem “bólu głowy”, dzięki lepszemu zrozumieniu partnera. Gra pomaga wejść na wyższy poziom relacji w związku! 
Gra, dzięki której przeżyjecie prawdziwą przygodę w swoim związku. Proste, różnorodne, czasem zaskakujące propozycje spędzenia czasu we dwoje lub w gronie zaprzyjaźnionych par. Okazję poznania się w nieoczywistych aspektach i budowania dobrej, przyjaznej, głębokiej więzi. Zabawne i ciekawe zagadki pozwalające sprawdzić wzajemną znajomość.
Gra Wstępna zaplanowana jest na cały rok rozgrywek, jednak gracze mogą dowolnie ją modyfikować, by służyła im jak najlepiej.
Każda rozgrywka rozpoczyna się od rozgrzewki, podczas której można usłyszeć między innymi za co nasz partner/ partnerka są nam dziś wdzięczni. Podczas rozgrywki gracze korzystają z niezwykle szerokiego wachlarzu tematów proponowanych do podjęcia w rozmowach w toku gry. Do zestawu dołączone są zabawne i ciekawe zagadki pozwalające sprawdzić wzajemną znajomość. Raz w miesiącu pojawiają się wspólne wyzwania do zrealizowania, czyli proste, różnorodne, czasem zaskakujące propozycje spędzenia czasu we dwoje.
GRA WSTĘPNA DO WYKORZYSTANIA W CZASIE DIALOGU MAŁŻEŃSKIEGO - może być świetną pomocą w prowadzeniu dialogu małżeńskiego. Autorka, stworzyła atrakcyjny pakiet zapewniający nie tylko miłe spędzenie czasu, ale również rozmowę na najróżniejsze tematy obejmujące zarówno przeszłość, teraźniejszość jak i przyszłość w doświadczeniu pary ale i pojmowane w perspektywie osobistej. Jesteśmy z mężem w Domowym Kościele od początku małżeństwa i doświadczamy tego, jak wielkim skarbem dla nas jest regularny dialog, a jednocześnie jak nie służy nam zaniedbywanie go. Wiemy, że nie tylko my lubimy czasem skorzystać z zewnętrznych materiałów, które pomagają w podjęciu rozmowy na ważne tematy. – komentuje Aleksandra Sulej – Cały proces tworzenia Gry Wstępnej powierzałam Panu Bogu i wierzę, że podobnie jak moja pierwsza gra PYTAKI, przyniesie ona niesamowite owoce w odnowieniu miłości.
GRA WSTĘPNA DLA PAR I NARZECZONYCH - od wielu lat pracujemy z mężem z narzeczonymi i wiemy, jak ważne jest to, żeby dobrze się wzajemni poznali, umieli mądrze rozmawiać, byli otwarci na swoje perspektywy myślenia i interpretowania świata. Żeby nie budowali relacji na wyobrażeniach. Grę Wstępną tworzyłam przez kilka lat i gruntownie przemyślałam i wielokrotnie konsultowałam szeroki wachlarz tematów, do których odnosi się gra. Pierwsi gracze potwierdzają, że gra pozwala poznać się w nieoczywistych aspektach i konkretnie umacniać relację. Wiele osób zachwyca się grafiką i poziomem edytorskim – mówi autorka, Aleksandra Sulej. Grę szczególnie polecamy więc zakochanym i narzeczonym, dla których Gra Wstępna może być wstępem do zbudowania cudownej relacji opartej na wzajemnej znajomości, dobrej komunikacji i przyjaźni.
GRA WSTĘPNA W PRACY Z PARAMI - świetnie spełnia swoją rolę nie tylko w doświadczeniu indywidualnych par, ale również na większych spotkaniach – kursach, czy jednorazowych randkach. Pojedyncze elementy gry znakomicie sprawdzą się również, jako inspirująca „praca domowa” – materiał do pracy dla narzeczonych lub małżeństw między spotkaniami kursu czy wspólnoty. Pary, którym udostępniamy grę mają szansę naprawdę się spotkać, poćwiczyć komunikację, poznać się lepiej, poruszyć ważne tematy. A my – prowadzący – mamy gotowe atrakcyjne narzędzie, dzięki któremu praca, którą proponujemy będzie wyjątkowa i naprawdę wartościowa.

Ks. dr Marek Dziewiecki: Gratuluję tego dzieła! Gra jest bardzo solidnie przemyślana i pięknie wydana graficznie, wizualnie. Będzie dobrze służyć tym, którzy zaczynają być parą, a także narzeczonym i małżonkom. Wzajemne poznanie się, rozumienie wrażliwości, pragnień, upodobań, a także obaw i lęków drugiej osoby to warunek miłości i szczęścia z bycia razem. Ta gra pomaga jemu i jej wzajemnie się rozumieć i wspierać. Z serca pozdrawiam! Szczęść Boże!

Dr Jacek Pulikowski: Gratuluję Autorom Pytaków wymyślenia formuły gry, która w łatwy sposób wypełnia największą bodaj lukę w funkcjonowaniu małżeństw i rodzin (brak dobrej komunikacji) i tym samym otwiera drogę do pełni szczęścia w życiu. Chciałoby się rzec: strzał w dziesiątkę! Choć może to zabrzmieć patetycznie to gra może się realnie przyczynić do odratowania małżeństw, rodzin i w efekcie uratowania przyszłości świata.

Zawartość pudełka:
51 kart dialogu
25 kart wyzwań
102 żetony faworytów
2 karty rozmowy
2 karty przysięgi
karta tematów ambitnych
karta cech
karta wartości
plansza rozwoju
mniejszy woreczek na żetony
większy woreczek do wykorzystania w podróży
a wszystko to w pięknym błyszczącym pudełku, niczym pudełko czekoladek, idealnym na prezent dla najbliższej osoby lub prezent ślubny (wyłącznie w wersji DELUX)

 


Ostatnio dodane

biblia-dla-kobiet-turkusowa-wersja-z-paginatorami_60acc1021fd45
Biblia dla kobiet
Cena z VAT: 99,00 zł

Paradoksy_Ewangelii_500px
Paradoksy Ewangelii
Cena z VAT: 34,90 zł

247
Owoce Ducha
Cena z VAT: 65,00 zł