Baner Pniewy na strone

Rekolekcje są organizowane przez Diakonię Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie archidiecezji poznańskiej. Odbędą się w Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach.

zapisy: Joanna i Tomasz Marcinowscy     Asia: tel. 695 853 641, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     karta zgłoszeniowa

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

W dniach 8 - 10 marca 2019 r. odbyły się w Otorowie rekolekcje ewangelizacyjne. Rekolekcje prowadził ks. Jacek Krzypkowski SDB. W rekolekcjach uczestniczyło 20 małżeństw, 4 osoby dorosłe, 14 dzieci a wszystkich nas było 63 osoby.

IMG 0024

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

W dniach 30 listopada -2 grudnia 2018 r. odbyły się w Otorowie drugie zamknięte rekolekcje Ewangelia Wyzwolenia. Ewangelia Wyzwolenia to kolejny, po rekolekcjach ewangelizacyjnych, etap przygotowanego przez ks. Franciszka Blachnickiego Planu Wielkiej Ewangelizacji Ad Christum Redemptorem.  Celem tych rekolekcji jest przyjęcie od Jezusa - Pana i Zbawiciela daru wyzwolenia z lęku oraz przywrócenie radości, godności i wolności dziecka Bożego. Rekolekcje zostały przygotowane przez diakonię wyzwolenia i diakonię ewangelizacji Ruchu Światło-Życie,
a prowadził je moderator diecezjalny diakonii wyzwolenia ks. Piotr Derda. W rekolekcjach uczestniczyło 38 osób.

E.W 2.12.18

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

W dniach 30 maja - 03 czerwca 2018 r. odbyły się w Otorowie rekolekcje ewangelizacyjne. Rekolekcje prowadził ks. Jacek Krzypkowski SDB. W rekolekcjach uczestniczyło 58 osób.

RE Otorowo 30.5 3.6

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

W dniach 16-18 marca 2018 r. odbyły się w Otorowie pierwsze zamknięte rekolekcje Ewangelia Wyzwolenia. Ewangelia Wyzwolenia to kolejny, po rekolekcjach ewangelizacyjnych, etap przygotowanego przez ks. Franciszka Blachnickiego Planu Wielkiej Ewangelizacji Ad Christum Redemptorem. Rekolekcje zostały przygotowane przez diakonię wyzwolenia i diakonię ewangelizacji Ruchu Światło-Życie, a prowadził je moderator diecezjalny diakonii wyzwolenia ks. Piotr Derda. W rekolekcjach uczestniczyło 76 osób (wraz z diakonią rekolekcyjną).

Rek EW 16 18.03.2018

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

W dniach 9-11 lutego 2018 r. odbyły się w Otorowie rekolekcje ewangelizacyjne. Rekolekcje prowadził ks. Radosław Rafał MSF. W rekolekcjach uczestniczyły 52 osoby.

2018 02 9 11 RE Otorowo

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

W dniach 20-22 października 2017 r. odbyły się w Otorowie rekolekcje ewangelizacyjne. Rekolekcje prowadził ks. Adam Pawłowski. Uczestniczyło w nich 11 małżeństw i 3 osoby dorosłe. Wraz z diakonią rekolekcyjną i dziećmi, które przyjechały wraz z rodzicami było nas 64 osoby. Najmłodszym uczestnikiem rekolekcji był Franciszek, którzy w dniu ich rozpoczęcia skończył 16 dni.  

reot

Ostatnio dodane