Autor: Dr Michelle Watson Canfield
Wydawnictwo Tato.Net, 2025
Czy wiesz, że Twoje słowa mogą zbudować w Twojej córce poczucie wartości, bezpieczeństwa i siły, która zostanie z nią na całe życie?
Ta książka pomoże Ci to zrobić – krok po kroku.
Dr Michelle Watson Canfield, znana psychoterapeutka i mentorka ojców, stworzyła niezwykły poradnik, w którym przedstawiła 60 pomysłów na rozmowy, które pomogą Ci otworzyć serce córki, zrozumieć jej świat i zbudować z nią więź, jakiej pragnie każda dziewczynka: więź pełną zaufania, miłości i wsparcia.
Stwórz więź, która przetrwa całe życie. Nie musisz być doskonały. Wystarczy, że poświęcisz swojej córce czas i uwagę. Książka Let’s Talk poprowadzi Cię przez tematy zarówno lekkie i zabawne, jak i te najtrudniejsze – o emocjach, wartościach, relacjach i dorastaniu. Każda rozmowa to krok w stronę głębszego zrozumienia i silniejszej więzi. Nie chodzi o wielkie gesty – tylko o małe, regularne chwile, które tworzą wspomnienia na całe życie.
Ta książka pomoże Ci:
- zbliżyć się do swojej córki i lepiej ją zrozumieć,
- nauczyć się słuchać i rozmawiać bez oceniania,
- pomóc jej budować pewność siebie i poczucie własnej wartości,
- wzmocnić relację, która przetrwa próbę czasu.
format: 14 x 20,5 cm
stron: 254
oprawa miękka