Jezus ujrzał, jak Natanael zbliżał się do Niego, i powiedział o nim: „Patrz, to prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu”. /J 1, 47/

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Natanael J 1, 47 jest dziełem powstałym w oparciu o doświadczenie diakonii, jaką podjęliśmy w 2001 roku na rzecz Ruchu Światło-Życie. Jest dziełem przede wszystkim ewangelizacyjnym oraz wyrazem naszej odpowiedzialności za Ruch Światło-Życie, którego charyzmat obraliśmy jako naszą małżeńską drogę do świętości, realizowaną w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie. Główne cele Natanaela to: ewangelizacja, identyfikacja oraz wspieranie dzieła Ruchu Światło-Życie. Te wszystkie cele przenikają się wzajemnie.
Naszymi narzędziami są:
  • rekolekcje kerygmatyczne parafialne oraz wyjazdowe w formie rekolekcji zamkniętych, 
  • produkcja i dystrybucja odzieży oraz innych artykułów, które ze względu na swoje przeznaczenie mogą być oznaczone symbolami Fos-Zoe, DK, KWC oraz innymi znakami chrześcijańskimi, dystrybucja książek Wydawnictwa Światło-Życie, książek tematycznie związanych z charyzmatem Światło-Życie z innych wydawnictw, książek o tematyce małżeńskiej i rodzinnej,
  • dystrybucja materiałów formacyjnych DK,
  • a przede wszystkim dar spotkania z drugim człowiekiem w każdej z wyżej wymienionych sytuacji.

Ze względu na treść znaków zamieszczanych na naszych produktach czynimy starania, aby produkty te były wykonywane z materiałów dobrej jakości, a sposób ich produkcji i dystrybucji był świadectwem charyzmatu, którym pragniemy żyć. Staramy się w ten sposób podkreślić godność należną znakom zawierającym treści religijne, a także szacunek dla ludzi, którzy uczestniczą w produkcji i dystrybucji naszych produktów oraz dla ich pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w internecie.

Poza stroną internetową jesteśmy na stałe obecni w Swarzędzu, ale spotkać nas można także w wielu miejscach, gdzie gromadzą się wspólnoty Ruchu Światło-Życie i nie tylko.

Z radością odwiedzimy Was z naszym stoiskiem w czasie rekolekcji  (przyjeżdżamy wówczas na jeden dzień, po uprzednim umówieniu się z osobami prowadzącymi i posługujemy tylko w czasie wolnym / czasie dla rodziny, aby nie zaburzać rytmu rekolekcji) lub Dni Wspólnoty. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami kilka tygodni wcześniej, aby ustalić miejsce i termin naszego przyjazdu. Z radością przyjmujemy też zaproszenia do poprowadzenia konferencji (tematycznie związanych z formacją podstawową DK) podczas rekolekcji, dania świadectwa.

Zapraszamy do kontaktu z nami osoby zainteresowane współpracą w tworzeniu nowych produktów.   Joanna i Robert Słocińscy   Członkowie Stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie

tel.: 696 324 245     mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

P. S. Dziękujemy Aleksandrze i Jarosławowi Kozianowskim za współtworzenie strony internetowej NATANAEL J 1, 47.

Ostatnio dodane

dzpmch
Dziesięć przykazań
Cena z VAT: 9,95 zł

mmmch
Mój modlitewnik
Cena z VAT: 7,95 zł

abmch
Aniele Boży
Cena z VAT: 9,95 zł

1320080394_9788377977149_00_2
Zdrowaś Maryjo
Cena z VAT: 9,95 zł